Kvítkovická 1627 • 763 61 Napajedla • Česká republika • IČO 63475715 • Zákaznická linka: +420 577 113 040

Technická podpora

Naši zkušení zaměstnanci Vám rádi poskytnou technické poradenství a podporu v oblasti nástrojových, ušlechtilých a konstrukčních ocelí z hlediska jejich použití, vlastností, možných aplikací ve strojních aplikacích různých odvětví průmyslu např. pro zpracování oceli, dřeva, plastu, pryže, papíru a textilu.

Jsou připraveni Vám navrhnout také vhodné tepelné zpracování a povrchové úpravy pro dosažení optimálních užitných vlastností výrobků dle potřebných výsledných vlastností v provozu.

V případě potřeby Vám pomůžeme s vypracováním nebo úpravou technické dokumentace dle Vašich požadavků na výrobek a zadaných parametrů. Pracujeme s výkresy jak ve 2D tak s modely ve 3D. Jsme schopni pracovat se všemi známými a používanými daty a formáty (pdf, jpeg, bmp, dwg, dxf, IGES, STEP atd..). K tomu účelu využíváme Autodesk Inventor 2020 a pro podporu obrábění Autodesk Inventor CAM 2019.

Pokud budete mít zájem, je možné v rámci poptávky požádat o osobní návštěvu našeho obchodního zástupce, který na místě zjistí a prověří Vaše požadavky a potřeby a dále zajistí řešení celé poptávky.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, jsme tu pro Vás! Naším motem je spokojenost zákazníka na prvním místě.